Ana sayfa

Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Anping Hanke Filter Technology Co., Ltd 2005 yılında Anping, China.We'de kurulmuş olup, pileli filtre, sinterlenmiş filtre, filtre diski, tüp filtre, yuva filtresi, sepet filtre vb. Çeşitli filtre ürünleri ve dokuma tel örgü üreticisiyiz.

2013 yılında ISO9001'i onayladık.WE, gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını, yurt dışından üretim teknolojisini tanıtıyor ve ana filtre malzemesi olarak gözenekli metal sinterlenmiş malzemelerin üretiminde uzmanlaşmış, ana filtre elemanı olarak kelime sınıfı kaliteli filtre malzemesini benimsiyor ve filtre elemanı.İyi kalite dışında teknik destek, güvenilir filtreleme çözümü ve memnun hizmet sağlıyoruz.Kullanıcıların üretiminin daha verimli olmasına yardımcı oluyoruz.

 

20 yıldan fazla tecrübe ve geliştirmeyle, metal filtrenin tasarımı, araştırılması ve geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaştık.Petro-kimyasal, polimer, yakıt filtrasyonu, gaz arıtma, su arıtma, gıda endüstrileri vb. lider marka.Şimdi Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Finlandiya, İtalya, Brezilya, Japonya, Tayvan, vb. Gibi dünya çapında müşterilerimiz var. .

 

Şiddetli tamamlanma ve yeni ekonomi modeli altında, yeni müşteri hizmeti yolunu bulmaya ve farklı bir filtre şirketi olmaya çalışıyoruz, sonra kendi markamıza sahibiz.Misyonumuz, kullanıcılarımızın çok daha verimli ve temiz bir şekilde üretim yapabilmektir. Temiz çevre yapmak ve insanları çok daha sağlıklı kılmak.

 

Bizimle iletişime geçmek ve fabrikamızı ziyaret etmek için tüm eski ve yeni müşterilerimize hoş geldiniz.Hanke filtresi talepleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir.Üstün kaliteli filtreler ve anında uygun hizmet ile sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

 

Sahip olduğumuz:

Önde gelen araştırma ve geliştirme ekibi;

Gelişmiş tasarım fikirleri;

20 yıllık deneyim;

Standartlaştırılmış üretim ekipmanı;

Etkili kalite yönetimi

 

Teklif ediyoruz

Kişiye özel ürünler ve hizmetler;

Güvenilir filtrasyon çözümleri;

Teknik Destek;

Hızlı teslimat hizmeti;

Ekstra tasarruf maliyeti;

 

Ürün:% s

Pileli filtre, sinterlenmiş filtre elemanı, filtre diski ve çeşitli filtre elemanları ve tel örgü Malzeme paslanmaz çelik, dubleks SS, Supper Duplex SS, monel, inconel, nikel, hastelloy vb.

 

Uygulama

Petro-kimyasal, Polimer, Katalitik filtrasyon, yakıt filtrasyonu, yağ basıncı üretim hattı ve kesme yağı filtrasyonu ve homojenizasyonu; Gaz arıtma; su arıtma; ilaç endüstrileri, gıda endüstrileri; endüstriyel alev koruması vb.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Ürünlerimiz, filtre elemanlarının ve filtrelerin yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı aşındırıcı ortamına odaklanmaktadır: metal katlanır filtre elemanı, metal sinterlenmiş filtre elemanı, filtre plakası, filtre kartuşu ve çeşitli filtreler.Metal malzemeler arasında paslanmaz çelik, çift fazlı çelik, süper çift faz çeliği, Monel alaşımı, Hastelloy alaşımı, Inconel alaşımı vb.

Ürünler şu ülkelere ihraç edilmektedir: Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İspanya, İtalya, Japonya, Kore, Tayvan ve diğer ülke ve bölgeler.

Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HANKE

No. Çalışanları : 1~100

Yıllık satış : 295-495

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar