Ana sayfa

Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
NSN'nin gelişimi, Hanke filter Technology Co., LTD'nin güçlü desteğinden ayrılamaz.

—— ZhangYongQiang

Profesyonel hizmetler, sağ elini kullanan adam. Otuz yaşında, olağanüstü başarılar. Övgü sözlerini tarif etmek zordur. Yabancı sermayenin egzotik çiçekleri, ilk kalıcı yun.

—— Chen Linlong

Reformun ön saflarında yer alan fener - keşifte ilerleme, dönüşüm yeteneklerinin beşiği - büyümeyle gelişir, yabancı fonlu işletmelerin ortağı - güvenilirlik kazanmaya destek, çalışanların çoğunluğunun ailesi - ilgilen ve çöz

—— Zhang Guowei

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  1998 yılında, 13 yıllık tecrübemizin ardından, 2009 yılında wanze metal ürünleri fabrikasını kurarak elek filtre ürünleri ile iletişime geçmeye başladık. İşin genişlemesi ve şirketin uzun vadeli planı ile Anping Hanke Filter Technology Co., Ltd. Aralık 2011'de tescil edildi ve kuruldu. Hanke Filter 2012'de yabancı ithalat ve ihracat hakkını elde etti ve Aralık 2013'te ISO9001 sertifikasını geçti.

   

  Hanke filtre esas olarak paslanmaz çelik filtre elemanı, dalga katlanır filtre elemanı, sinterlenmiş filtre elemanı, filtre süzgeci ve filtre kovanı ve diğer filtre ürünlerini üretir ve satar.Amacımız, filtreleme bileşenlerine, yüksek kaliteli filtrelerin tasarımına ve imalatına konsantre olmaktır. rekabet ortamı ve yeni ekonomik biçim, yeni hizmet tarzını keşfetme, filtreleme endüstrisinin yeni bir temsilcisi olma, kendi benzersiz markalarını oluşturma.

   

  Vizyonumuz, filtrelerimizin müşterilerimizin üretimini daha verimli, güvenli ve çevre dostu hale getirmek, çevreyi daha temiz hale getirmek, toplumu daha düşük karbon yapmak ve insanları daha sağlıklı hale getirmektir.

   

  Kimya sanayi, kimya elyaf sanayi, medikal sanayi, hidrolik sanayi gibi hizmet verdiğimiz sektörler insan sağlığı ve çevre için önemli bir rol oynamaktadır. Müşterilerimizin kendilerini güvende, güvende ve verimli hissetmeleri için hizmet kalitesi aracılığıyla yüksek kaliteli filtreler sağlamalıdır.

   

  Sürekli iyileştirme ve iyileştirme, şirketimizin gelecekte önemli bir görevidir, üretim ve geliştirmemizin temelidir.Müşterilerimizle dürüst işbirliği sayesinde, şirketin vizyonu gerçekleştirilir ve topluma hizmet sunmak için Hanke markası oluşturulur. ve müşteriler.

   

  Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

 • OEM / ODM

  Ürünlerimiz, filtre elemanlarının ve filtrelerin yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı aşındırıcı ortamına odaklanır: metal katlanır filtre elemanı, metal sinterlenmiş filtre elemanı, filtre plakası, filtre kartuşu ve çeşitli filtreler.Metal malzemeler arasında paslanmaz çelik, çift fazlı çelik, süper çift faz çeliği, Monel alaşımı, Hastelloy alaşımı, Inconel alaşımı vb.

 • Ar-Ge

   

  Hanke filter Co., Ltd., Güney Kore satış ve servis ofisi ile Hebei Eyaleti, Anping İlçesinde Çin'in "ilçesinin serigrafisinde" yer almaktadır.

  Ürünlerimiz, filtre elemanlarının ve filtrelerin yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı aşındırıcı ortamına odaklanmaktadır: metal katlanır filtre elemanı, metal sinterlenmiş filtre elemanı, filtre plakası, filtre kartuşu ve çeşitli filtreler.Metal malzemeler arasında paslanmaz çelik, çift fazlı çelik, süper çift faz çeliği, Monel alaşımı, Hastelloy alaşımı, Inconel alaşımı vb.

  Ürünler şu ülkelere ihraç edilmektedir: Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İspanya, İtalya, Japonya, Kore, Tayvan ve diğer ülke ve bölgeler.

İletişim bilgileri
Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Dina Yang

Tel: +86 131 7171 8191

Faks: 86-318-7999978

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)