Ana sayfa

Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Kalite kontrol

Sertifika
Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
NSN'nin gelişimi, Hanke filter Technology Co., LTD'nin güçlü desteğinden ayrılamaz.

—— ZhangYongQiang

Profesyonel hizmetler, sağ elini kullanan adam. Otuz yaşında, olağanüstü başarılar. Övgü sözlerini tarif etmek zordur. Yabancı sermayenin egzotik çiçekleri, ilk kalıcı yun.

—— Chen Linlong

Reformun ön saflarında yer alan fener - keşifte ilerleme, dönüşüm yeteneklerinin beşiği - büyümeyle gelişir, yabancı fonlu işletmelerin ortağı - güvenilirlik kazanmaya destek, çalışanların çoğunluğunun ailesi - ilgilen ve çöz

—— Zhang Guowei

Ben sohbet şimdi
qc profili

1. Ürün kalite kontrolünde üretim süreci kalite kontrolünün durumu. 1990'lardan bu yana, kalite kontrol teorisi büyük değişikliklere uğradı.Modern kalite mühendisliği teknolojisi, kalite kontrolünü birkaç aşamaya böler ve ürün geliştirme ve tasarım aşamasındaki kalite kontrolüne kalite tasarımı denir.İmalat sürecinin izlenmesi gerekir.Bu aşamaya kalite kontrol aşaması denir.Örnekleme incelemesi ile kalite kontrolü, kalite sonrası kontrol olarak adlandırılan geleneksel kalite kontroldür.Yukarıdaki aşamalarda en önemlisi kalite tasarımı, ardından kalite kontrol ve ardından kalite kontrol sonrasıdır. Bu düşük kaliteli üretim süreçleri için, post-teftiş vazgeçilmezdir, ancak kalite kontrol, mümkün olan en kısa sürede önleme ve tedavinin kaynağı olmalıdır. Ex post facto kontrol aşamalı olarak kaldırılmalıdır. Aslında, bazı zengin dünya firmaları bunu ortadan kaldırdı. Özetlemek gerekirse, proses izleme, ürün kalitesi için temel bir kalite kontrol kaynağıdır.

2. Ürünlerin kalitesini sağlamak için, üretim sürecinin kalite kontrolünü güçlendirmeliyiz.Kalite kontrolü, kalite gereksinimlerini karşılamak için benimsenen teknikler ve faaliyetlerdir.Amaç, süreci izleyerek ve buna neden olan faktörleri ortadan kaldırarak ürün kalitesini sağlamaktır. Kalite döngüsünün tüm aşamalarında memnuniyetsizlik Hem bileşenlerin hem de nihai ürünlerin kalitesi, tasarım hedef değeri etrafındaki kalite özelliklerinin dalgalanması ile tanımlanabilir. Eğer dalgalanma daha küçükse, kalite seviyesi daha yüksektir.Her kalite karakteristik değeri ulaştığında tasarım hedef değeri yani dalgalanma sıfır olduğunda ürün kalitesi en üst seviyeye ulaşır ama bu asla olmayacak bu nedenle dalgalanmayı en aza indirmek için üretim sürecinde kalite kontrolünü yapmalıyız. Dünyadaki başarılı işletmeler, sıkı üretim süreci kalite kontrolünden ayrılamaz.Boeing'in D1-9000 kalite belgesi ve Japonya'nın SPC kontrol tablosu teknolojisi, üretim süreci kontrol teknolojisi ile ilgili belgelerdir. Amerika Birleşik Devletleri Ford Motor Company, kendi gerçekliğine uygun çok katı bir kalite standart sistemine sahiptir.Bu kalite standart sistemi temel olarak QS 9000 (ISO 9000 dahil) kalite operasyon prosedürüne göre çalışır.Bu sistem dokümanları, tüm ürünün oluşum sürecini kapsayan kapsamlı ve tüm kalite yönetim sürecini kapsar ve her birinde tamamlanacak işi belirtir. çeşitli kalite verilerinin ayrıntılı olarak nasıl kaydedileceği.Bu, yalnızca ürün kalitesini garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda gelecekteki kalite iyileştirmesi için çok sayıda teknik malzeme sağlar.Ford, yalnızca kalite standardını oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda Bu düzenlemeler, yürütmenin kalitesini ve değerlendirme standardını sağlamak için, yılda iki ila iki kez iç kalite denetimleri yapmak ve denetim sorununu hedefleyen, zamanında düzeltici önlemleri, bir süre içinde düzeltmeyi formüle etmek ve denetim ve kontrol. süreç kontrolünü güçlendirme ihtiyacı

I. Yeni müşterilerin gelişimine yetersiz ilgi. Müşterinin sipariş hacmi nispeten büyük olduğundan ve ön deneme sipariş ürünleri için geliştirme değerine sahip olduğundan, üretim süreci rotasını ve gereksinimlerini belirlemek için ilgili sipariş inceleme çalışması yapılmalıdır.

Ii.Ürünlerin ilk muayenesi ve numune muayenesi belgelerin gerektirdiği şekilde sıkı bir şekilde uygulanmamaktadır.İlk muayenenin amacı, ürünün ilk parçasını teyit ederek ve herhangi bir kalite anormalliği olmadan seri üretime sokarak kusur oluşumunu önlemektir. Numune alma muayenesi, prosesin istikrarını belirlemek, numune muayenesi yoluyla ürün kalite dinamiklerini daha iyi kavramak ve üretim sürecindeki dalgalanmalara göre uygun ayarlamaları yapmak ve nihayetinde ürünün kalitesini sağlamaktır.

III.Mantıksız süreç kalite kontrolü. Üretim departmanı tarafından ürün kalite kontrolünün üretimi için, kalite kontrolünü kaybetmek kolaydır ve ilgili denetim, teftiş işini iyi bir şekilde yapmayın.

Dördüncüsü, kalite problemlerinin oluşmasına dikkat etmeyin.Ürün kalitesi problemleri durumunda, sadece sebep analizini zamanında yapmakla kalmamış, aynı zamanda sonraki işleme sürecinde herhangi bir kontrol önlemi de almamıştır.Üretim yine alışkanlığa uygun olarak yapıldı ve bu da ikinci kalite kazanın meydana gelmesine neden oldu.

5. Yapay çalışma alışkanlıkları ve tecrübesi, üretim operasyonunun standardı ve temeli olarak kullanılamaz, sadece bir şeyler yapmak için alışkanlık ve tecrübeye güvenilirse, insanların alışkanlık ve tecrübelerinden, ürünlerinin kalitesinden çıkamaz. etkili bir şekilde garanti edilmeyecektir.

Sertifikalar
 • Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar

  Standart:Quality management system certification

  Sayı:UQ140160R0

  Yayımlanma tarihi:2014-01-27

  Bitiş tarihi:2017-01-26

  Kapsam/Aralık:Metal filter element, filter screen, wire mesh manufacturing and services

  Tarafından verilen:Beijing Union Zhiye Certification Co. LTD

 • Çin Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd Sertifikalar

  Standart:business license

  Sayı:91131125586927128P

  Yayımlanma tarihi:2011-12-02

  Bitiş tarihi:2031-12-02

  Kapsam/Aralık:Business Scope

  Tarafından verilen:Anping County Bureau of Administrative Examination and Approval

İletişim bilgileri
Anping Hanke Filtration Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Dina Yang

Tel: +86 131 7171 8191

Faks: 86-318-7999978

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)